درباره ما

شرکت پتروگازگیتی پارس با استفاده از کادر مجرب و با هدف خدمت به صنایع داخلی ازجمله صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، خودروسازی،شیشه، آلومینیوم، پزشکی، غذایی و ... فعالیت خود را از سال 1390 در دو بخش مهندسی و فروش (تامین کالا و خدمات) آغازکرده است.

کلیه محصولات این شرکت ازجمله گازهای Mixed Gas و خلوص بالادرحد ppm و ppb،گازهای آزمایشگاهی و کلیه سخت افزارهای مربوط به گازهای صنعتی ساخت شرکتهای معتبراروپایی و آمریکایی به همراه گواهینامه های آنالیز، تست گاز و سیلندر میباشند . بخش فروش (تامین کالا و خدمات)این شرکت مفتخر به ارائه ی هر گونه مشاوره در زمینه نحوه استفاده از گازهای فوق به مشتریان خود میباشد.

شرکت پتروگازگیتی پارس با دراختیارداشتن ناوگان حمل مایعات گازی (اکسیژن،دی اکسیدکربن، نیتروژن و آرگون مایع) توانایی تامین و ارسال و توزیع انواع میعانات گازی همراه با ارائه ی مشاوره درخصوص نحوه ی مصرف صحیح جهت کاهش هزینه های جاری درصنایع مختلف را دارد.

بخش مهندسی این شرکت با دراختیارداشتن دانش روز دنیا وبا استفاده از توانمدیهای فنی و اجرایی در طراحی، تامین قطعات ، مشاوره درساخت، اجرا، نصب ، راه اندازی و بهره برداری از واحدهای گازی Air Separation Unit، مخازن تحت فشار، لوله کشی های تک جداره (گازهای صنعتی ) و دوجداره (مایعات گازی ) ، انواع پمپ های صنعتی ، تبخیرکننده و ... فعال میباشد.

a1 a2 a3 a4